Zaawansowane
Dodaj firmę
Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowy wpis firmy, z możliwością dołączenia loga firmy, możesz tego dokonać w serwisie firmy.4gr.pl całkowicie BEZPŁATNIE.

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować firmę na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je niebieską ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Dodatkowo we wpisie promowanych umieścisz wszystkie istone informacje o firmie. Cennik wpisu promowanego o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Wpis PREMIUM – dzięki wpisowi promowanemu zaprezentujesz opis firmy. Umieścisz w serwisie opis, zdjęcia produktów, dane kontaktowe. Dodatkowo wpis promowany wyświetlany  jest jako wyróżniony poprzez zieloną ramkę na liście firm w wybranej kategorii, wyświetlany zawsze na początku listy wyników z przypisanej kategorii. Wpis promowany jest przez rok z możliwością przedłużenia lub po roku zmieni się w wpis zwykły.

  

Cena wpisu – 25 zł brutto 
 


1. Wpis PREMIUM PLUS – dzięki wpisowi promowanemu zaprezentujesz pełną ofertę firmy. Umieścisz w serwisie opis, produkty, zdjęcia produktów, dane kontaktowe, link do strony. Dodatkowo wpis promowany wyświetlany jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżniony poprzez zieloną ramkę na liście firm w wybranej kategorii, wyświetlany zawsze na początku listy wyników z przypisanej kategorii. Wpis promowany jest przez rok z możliwością przedłużenia lub po roku zmieni się w wpis zwykły.


Cena wpisu – 50 zł brutto 
 

Jak zapłacić za wpis promowany w naszym katalogu?

 

Katalog firm firmy.4gr.pl umożliwia wygodne płatności smsowe, online i PayPal

 

 

Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.


test


Usługi płatności sms są dostępne w sieciach komórkowych: Era, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne),


Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi


Aktualności
Reklama